Blog

Vítajte Silvester vo vinárstve Château Rúbaň!

Hľadáte ideálne miesto pre vašu firemnú párty či spoločný Silvester? Potom ste tu správne! Prichystali sme si pre Vás silvestrovský program plný zábavy. Jeho základom sú, ako inak, špičkové vína, fantastická kuchyňa a krásne ubytovanie.

Mília a Noria

Obrázok k článku: Mília a Noria
Okrem Frankovky modrej, Pálavy, Nitry či Peseckej leánky, sa pestujú na Slovensku už len dve odrody so ženským názvom. Sme nesmierne hrdí, že ich osud vložil práve do našich rúk. Prirástli nám k srdcu. Poďte ich znovuobjavovať s nami!

Ceníme si svoje ocenenia

Obrázok k článku: Ceníme si svoje ocenenia
Aj keď sú naše vína pomerne mladé, sme nesmierne poctení, že sú výborne hodnotené aj odbornou vinárskou obcou, a to nielen na Slovensku, ale aj na zahraničných súťažiach a salónoch. Je to pre nás povzbudením a potvrdením, že pracovať s láskou skutočne stojí za to…

Blogerky v Rúbani

Obrázok k článku: Blogerky v Rúbani
Občas k nám zavítajú aj umelci, fotografi a modelky. Architektúra nášho areálu im poskytuje neustále nové a nové kulisy. Môže za to aj meniaca sa príroda, ktorú zrkadlia naše okná a múry. Je to celoročné divadlo, ktoré praje pekným fotkám a oplatí sa ho sledovať aj naživo. No a naživo si ho k nám prišli vychutnať aj títo štýloví mladí ľudia!
1 2 »