Blog

Vítanie jari v Château Rúbaň

Obrázok k článku: Vítanie jari v Château Rúbaň
Nastal čas, kedy sme pripravení otvoriť svoje brány nielen pre svadobčanov a veľké družiny, ale tiež pre dvojice a každého, kto má chuť zažiť atmosféru nášho areálu s poriadnou dávkou romantiky a oddychu.

Milí naši priatelia a priaznivci dobrého vína

Obrázok k článku: Milí naši priatelia a priaznivci dobrého vína
Milí naši priatelia a priaznivci dobrého vína, máme veľkú radosť, že sme vám v roku 2017, našimi vínami, našimi službami a prostredníctvom našej webstránky, vedeli poskytnúť niekoľko príjemných hodín či minút. Naším cieľom je, aby sme v dnešnej uponáhľanej dobe, cez naše produkty a cez naše vinárstvo, ponúkli príjemné spomalenie, harmóniu a úprimnú radosť. Keďže sa zmysel našej práce zhmotňuje prostredníctvom vás, radi by sme sa z čau na čas s vami podelili o výsledky našej práce a o veci, ktorými sa zaoberáme.

Sme Business friendly!

Obrázok k článku: Sme Business friendly!
Rozumieme obchodu viac ako ktokoľvek iný a preto sme pri budovaní nášho areálu mysleli i na vaše firemné alebo aj súkromné podujatia, milí priatelia.
Už viac ako rok sa s vami delíme o harmonickú atmosféru nášho novovybudovaného vinárstva v Rúbani. Že to skutočne funguje, svedčia úspešné obchody a pozitívne referencie našej spokojnej klientely. Nečakajte a pridajte sa k nej.

Mília a Noria

Obrázok k článku: Mília a Noria
Okrem Frankovky modrej, Pálavy, Nitry či Peseckej leánky, sa pestujú na Slovensku už len dve odrody so ženským názvom. Sme nesmierne hrdí, že ich osud vložil práve do našich rúk. Prirástli nám k srdcu. Poďte ich znovuobjavovať s nami!
1 2 3 »