Novinky

Vítajte Silvester vo vinárstve Château Rúbaň!

Hľadáte ideálne miesto pre vašu firemnú párty či spoločný Silvester? Potom ste tu správne! Prichystali sme si pre Vás silvestrovský program plný zábavy. Jeho základom sú, ako inak, špičkové vína, fantastická kuchyňa a krásne ubytovanie.


Šéfkuchár Martin Kollár
Náš Martin je ako naše víno - dáte mu možnosť, aby pohostil vaše chuťové poháriky a budete sa za nami vracať už donekonečna. Do Rúbani sa presťahoval kvôli nášmu vinárstvu a je neodmysliteľnou súčasťou nášho tímu. Za pár minút vám na tanieri vyčaruje napríklad aj známe alebo tradičné jedlá, ktoré vás dostanú ich prirodzenou uchovanou farbou, potom intenzívnou a prirodzenou chuťou. Zaručujeme vám, že tento zážitok ste na tanieri a ani na svojich jazýčkoch ešte nemali!
 
Novoročný program
Čo by to bol za úvod bez špeciálneho prípitku? Pripravili sme si pre vás vlastný sekt. Jeho bublinky vás príjemne naladia na 4 chodovú gurmánsku večeru.
Po tomto gastronomickom zážitku vám do skoku zahrá živá hudba a bude vám robiť radosť až dovtedy, kým nepríde na rad polnočná kapustnica a silvestrovský ohňostroj.
To ale nie je ani zďaleka koniec zábavy. U nás sa veselí do rána bieleho a muzika vraj hrá po polnoci ešte krajšie! ;)
 
Someliéri bez fertuchy
Obľúbenou súčasťou programu býva tiež príprava špeciálneho miešaného nápoja z našej hroznovice. Taktiež súťaž v príprave vareného vína. A aby ste nepovedali, že sme vás hodili „do vody“ úplne bez pomoci, tie fertuchy vám radi i s našimi cennými vinárskymi radami požičiame! ;)
 
Odviažte sa vo fotoateliéri
Ešte nikdy ste nezažili fotenie sa v dobových kostýmoch alebo s typickými lokálnymi doplnkami? V tom prípade si túto zábavu nemôžete nechať ujsť. Zostanú vám po nich krásne spomienky v podobe zábavných fotografií. K dispozícii je vám náš ateliér, rekvizitáreň, vrátane dobového trabantu i nášho príjemného fotografa.
 
Kde nás nájdete?
Vinárstvo Château Rúbaň nájdete na okraji obce Rúbaň v areáli dobového kaštieľa s rozľahlým lesoparkom. Sme súčasťou Strekovského regiónu v rámci Južnoslovenskej
vinohradníckej oblasti. Priamo v srdci Podunajskej nížiny. Nový rok vo vinárstve prebieha v ručne šitom vyhrievanom stane, ktorý vám umožní ho privítať pod holým nebom zimnej strekovskej krajiny.
 
Užite s nami toto harmonické miesto a bohatý program plný delikates a zážitkov.
Tešíme sa na vás!

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle