firemné eventy

Utužujte u nás svoje obchodné priateľstvá, pozvite k nám svojich kolegov. Naše vinárstvo je vzdialené len 100 km od Bratislavy, 75 km od ďalšej metropoly – Budapešti, 60 km od blízkej Nitry a lečn 30 km od mesta Nové Zámky.

Ponúkame špičkovú gastronómiu a samozrejme špičkové slovenské vína.

Využiť môžete príjemné a štýlové ubytovanie, biznis apartmány a takisto zaujímavé teambuildingové aktivity.

Prijmite naše pozvanie a ponuku firemných aktivít, ktoré vám zaručia fantasticky strávený čas s vašimi partnermi a kolegami. Vieme, že víno pretvára myšlienky na slová, preto sme presdevčení, že niet lepšieho miesta na budovanie korektných vzťahov a obchodu.

Víno a golf

Zrelaxujte sa na greene a priveďte myseľ k novým inšpiráciám.
169 € / osoba
detail ponuky
objednávka

Víno a škola varenia

Kúzlite a degustujte s nami
159 € / osoba
detail ponuky
objednávka

Ak by Vám vyhovovalo predsa len niečo iné, veľmi radi Vám pripravíme program podľa Vašich požiadaviek.

Kontaktný formulár

Vyberte si prosím z našej ponuky:
vlastne-vino

Namiešajte si vlastné víno

Kto sa dnes môže pochváliť svojim vlastným vínom? No predsa vy!

Ak ste zatúžili porozumieť alchýmii vína a aspoň trošku práci skutočného vinára, tak v tom prípade sa vám u nás bude páčiť dvojnásobne. Naučíme vás kupážovať vína a za necelú hodinku budete poznať zaujímavé kombinácie odrôd, chutí a vôní.

No a čo s hotovým výrobkom? Keďže si ho pripravíte aj na prvýkrát sami, ale pod dohľadom pravého vincúra, bude určite skvelé a originálne. Bola by škoda neužiť si fľašu vína s vlastným menom a etiketou ako parádnu spomienku na parádny event v pohodlí domova. Prípadne ho môžete darovať priateľom či spoločníkovi. Budú ohromení.

vlastne-vino

Golf a víno

Odmeňte svoj tím originálnym zážitkom na golfovom ihrisku.

Je to skvelá príležitosť, ako spojiť relax i zábavu do jedného. Načerpajte na greene novú energiu, alebo prebuďte v sebe súťaživú silu a zabojujte za svoj tím. Pre nádejných golfistov máme k dispozícii starostlivo upravené tréningové plochy, kompletnú výstroj a o správnu techniku sa postará profesionálny tréner. Program na ihrisku prispôsobíme Vašim potrebám a postaráme sa o Vaše pohodlie.

vlastne-vino

Škola varenia

My v Château Rúbaň hovoríme, že sú chvíle, kedy sa treba snažiť, pracovať a dosahovať ciele...

…a potom sú tu chvíle, kedy teba oslavovať alebo relaxovať. Preto sa u nás môžete po pracovných aktivitách a prednáškach vrhnúť do varenia. Vopred vás ale upozorňujeme, že toto kulinárčenie nemá nič spoločné s tým, čo poznáte z domova.

Táto zábavná aktivita, mimochodom spojená s degustovaním vín, patrí u nás medzi mimoriadne obľúbené. Otvára mnoho príležitostí pre priateľské i ľahko pracovné rozhovory. Obohacuje o zaujímavé kombinácie chutí a vôní. No práve táto súhra bude dôvodom k tomu, že sa k nám budete chcieť neustále vracať.

vlastne-vino

Ochutnávka vína naslepo

Ak chcete skutočne nasať atmosféru nášho kraja, túto aktivitu si nenechajte ujsť.

Strekovské vína sa dorábajú z mimoriadne kvalitného hrozna, ktorému tu podľa oficiálnych štatistík praje slnko o čosi viac, než v iných kútoch nášho malého Slovenska. Výživná pôda a výdatné Parížske močiare prikladajú každoročne svoju ruku k dielu, vína z miestnej úrody majú preto o čosi výraznejšie a pestrejšie chute, o čosi intenzívnejšie a vábivejšie vône. Zahrajte sa hru profesionálneho degustátora s nami, naučíme vás rozoznávať čo treba. A možno, na oplátku, niečo naučíte i vy nás. Vopred ale sľubujeme, nedáme sa nachytať a vám odovzdáme čo možno najviac z toho, čo tak veľmi na tejto práci milujeme.

Tešíme sa na vás!

V prípade záujmu o naše služby nás kontaktujte a váš nezabudnuteľný deň sa môže začať plánovať.