e Ochutnávka vína | Château Rúbaň

nalieva sa cervene

Ochutnávka vína

U nás sa nedegustuje len víno. U nás sa degustuje život.

Potešte všetky svoje zmysly a ochutnajte krásy tohto jedinečného regiónu. Spoznáte jeho ducha a ľudí, ktorí tu zapustili korene. Porozprávame sa, zasmejeme.

Príďte si vychutnávať plody práce, ktorá nás baví a napĺňa radosťou a my vám k tomu určite nalejeme aj niečo z našej pivnice.

Obľúbený nápoj, ktorý nesmie chýbať na žiadnej oslave, špeciálnych príležitostiach či posedeniach. Víno patrí už od nepamäti k veľmi obľúbeným a populárnym alkoholickým nápojom, ktorý si s radosťou dopraje mnoho z nás. Ponuka vín je v dnešnej dobe skutočne široká. Milovníci tohto nápoja sa môžu zúčastniť rôznych vínnych ciest, kde spoznajú samotnú históriu, ako sa dodnes pestuje vinič a ako z neho vznikne chutné víno. Okrem toho môžu absolvovať nezabudnuteľný zážitok, akým je ochutnávka vína, ktorou potešia svoje zmysly a spoznajú jedinečné chute.

Ochutnáva vína v Château Rúbaň vás naučí si víno vychutnávať plnými dúškami

Na čo sa pri takejto degustácii pripraviť? Zaručene vás čaká jedinečný zážitok, na ktorý nikdy nezabudnete. Môžete sa tešiť na degustáciu rôznych typov vína, medzi ktorými nebudú chýbať ani naše novošľachtence, ktorými sú Mília, Noria a Svoj Sen a ktoré už stihli povyhrávať aj vzácne medaile. Samozrejme že každá ochutnávka vína je zameraná hlavne na to, aby ste sa o jednotlivých vínach aj niečo dozvedeli. Čo je ale ešte podstatnejšie, naučíte sa, ako si tento jedinečný nápoj vychutnať naozaj naplno. Budete sa zameriavať nielen na jeho chuť, ale aj na jeho farbu a vôňu. Dajte preto šancu tomuto skvelému zážitku a naučte sa vychutnať si víno všetkými zmyslami.

Tešíme sa na vás!

V prípade záujmu o naše služby nás kontaktujte a váš nezabudnuteľný deň sa môže začať plánovať.