e Oslava | Château Rúbaň

Oslava

Sú chvíle, kedy sa treba snažiť, pracovať
a dosahovať ciele. A potom sú tu chvíle, kedy teba oslavovať.

Neviazane, uvoľnene, s dobrým jedlom, vínom, a samozrejme s blízkymi, ktorí zdieľajú vašu radosť.
Či už oslavujete životné jubileum alebo veľký úspech, alebo si chcete uctiť kohosi vzácneho, nájdete v nás spoľahlivého partnera pre vytvorenie fantastického podujatia, na ktoré sa bude ešte dlho spomínať.

Víno sa stáva stále častejším a obľúbenejším spoločníkom pre oslavy. Víno je naozaj populárnym nápojom, bez ktorého si už len málokto vie predstaviť oslavu či slávnostnú príležitosť. S rastúcou konzumáciou a popularitou vína rastie aj ponuka, v ktorej sa už nemusí každý orientovať. Poradíme vám, ako najlepšie nakúpiť víno na oslavy, rozoznať aspoň základné druhy, vedieť k akým pokrmom a príležitostiam sa víno hodí a ako ho profesionálne servírovať. Aj tu platí, že ak budete vínu aspoň trochu rozumieť, ocenia to najmä Vaši hostia.

Oslava aj u nás

Oslava, svadba alebo firmný event. Ponúkame vám krásne priestory v nádhernej vinárskej oblasti pre príležitosť osláv. Taktiež vám vieme zabezpečiť komfortné a útulné ubytovanie priamo v našich priestoroch. Či už teda plánujete oslavy životného jubilea alebo si chcete uctiť kohosi vzácneho, nájdete v nás spoľahlivého partnera pre vytvorenie fantastického podujatia. Prekvapte vašich blízkych a usporiadajte im u nás oslavu, na ktorú nezabudnú.

V prípade záujmu o naše služby nás kontaktujte a váš nezabudnuteľný deň sa môže začať plánovať.