Degustačná večera – spojenie kulinárskeho diela Róberta Tataiho a majstrovských vín Laca Ďörďa – VYPREDANÉ

Dátum konania: 17. júla 2020

Rezervácie na našom eshope: eshop.vinoruban.sk

 

Château Rúbaň hostí Róberta Tataiho, jedného z najšikovnejších šéfkuchárov na Slovensku. V roku 2017 vyhral gastronomickú show na maďarskej televíznej stanici TV2 s názvom “Séfek séfe” (v preklade ” Šéf šéfov”). Živú hudbu zabezpečuje saxofónista Rudolf Goga. Vychutnajte si, čo dokážu vytvoriť majstri svojho remesla – Róbert Tatai v podobe kulinárskych diel a Ladislav Ďörď vo vínach Château Rúbaň. Vychutnajte si prepojenie prvotriedneho vína a jedla.

Poskytneme Vám:

  • welcome drink
  • 4-chodovú degustačnú večeru s párovaním 5 vzoriek vín Château Rúbaň
  • hudobné vysúpenie saxofónistu Rudolfa Gogu
  • parkovanie, wifi

Čo všetko na Vás čaká:

17.07.2020 PIATOK:

16.00 – 18.00 príchod do Château Rúbaň, ubytovanie

18.00 welcome drink v kaštieli Château Rúbaň a prehliadka vinárstva

19.00 4-chodová degustačná večera

Prosíme všetkých našich hostí, aby dodržiavali všeobecné preventívne opatrenia na redukciu rizika ochorenia (dezinfekcia rúk pri vstupe do Guesthouse a do ostatných priestorov Château Rúbaň). V celom areáli Château Rúbaň je nosenie ochranných rúšok povinné s výnimkou konzumácie jedál a nápojov vo vyhradenom priestore.

Cena

59 € s DPH/osobu

Z kapacitných dôvodov je potrebná rezervácia, ktorú s ďalšími požiadavkami na vegetariánske, vegánske, prípadne bezlepkové menu prosíme vopred nahlásiť. Kontakt: Enikö Dolezsaiová, email: eniko.dolezsai@vinoruban.sk, tel.:+421 915 432 001.