Blog

SME BUSINESS FRIENDLY!

Obrázok k článku: SME BUSINESS FRIENDLY!

Rozumieme obchodu viac ako ktokoľvek iný a preto sme pri budovaní nášho areálu mysleli i na vaše firemné alebo aj súkromné podujatia, milí priatelia.

Už viac ako rok sa s vami delíme o harmonickú atmosféru nášho novovybudovaného vinárstva v Rúbani. Že to skutočne funguje, svedčia úspešné obchody a pozitívne referencie našej spokojnej klientely. Nečakajte a pridajte sa k nej.

Hosťom z najrôznejších kútov ponúkame súkromie pri obchodných rokovaniach, inšpiratívne priestory pre teambuildyngy, predstavenia či koncerty. Samozrejmosťou je i špičková gastronómia a domáce vína svetovej kvality. Nechýba štýlové ubytovanie s malou oddychovou zónou, vírivou kaďou a dvomi saunami.

Poloha Château Rúbaň lichotí obchodníkom na ceste z Bratislavy a Budapešti, a je skvelou voľbou i pre firemné stretnutia hostí z okolia Komárna, Nových Zámkov, Šale a Nitry. No zatiaľ najdlhšiu cestu k nám merali hostia až z Ázie. Predstavte si i tam sa zaujímajú o kvalitné slovenské vína! J

Bratislava 130km
Budapešť 100km
Komárno 40km
Nové zámky 30km

Zážitková reštaurácia
Reštaurácia, ktorá sa nachádza hneď vedľa kaštieľa a zároveň nad pivnicou z konca 18. storočia ponúka ideálne prostredie pre vaše prezentácie, stretnutia, pracovné obedy, ale i menšie oslavy a párty.
Budova zážitkovej reštaurácie Château Rúbaň bola zrekonštruovaná tak, aby vyťažila maximálny potenciál prírodného svetla. Celkový dojem a zariadenie dotvára vybavenie z prírodných materiálov ako je sklo, drevo alebo oceľ. Tajomnou komnatou tejto stavby je kuchyňa s top vybavením. Ak budete mať chuť, pokojne sem môžete vojsť a zažiť firemný teambuilding priamo od hrncov. Je to zábava a všetko potom môžete i zapiť a zjesť! Kraľuje tu náš Martin Kollár, jeden z najlepších šéfkuchárov na Slovensku, milovník kvalitných surovín a tradičných jedál v netradičnom podaní.
Na nové myšlienky prídete i pri vstupe na terasu reštaurácie. Tá ponúka výhľady na rozsiahle úrodné polia a východnú stranu kaštieľa. Zadívať sa tu môžete i na prastarú studňu a vysloviť svoje magické priania.

Pivnica z konca 18. storočia
Našim hosťom je k dispozícii i naša pivnica, ktorá sa dožila rovnakého úctyhodného veku ako samotný kaštieľ Aladára Zichyho. Tu pripravujeme degustácie vín – uvoľnenejšiu a skutočnú časť vinárskeho programu. 😉

Eventový stan
Od jari až do neskorej jesene je k dispozícii tiež veľký eventový stan. Nádherné šapitó bolo vyrobené ručne, z prírodných materiálov a odolnej konštrukcie, špeciálne pre vinárstvo Château Rúbaň. Romantický stan s typickými tromi vlajočkami je vyhľadávanou atrakciou pre exteriérové oslavy, predstavenia a koncerty. Silný zážitok z tohto miesta dotvára okolitý lesopark, vzduch a jeho sviežosť vanúca sa z rúbaňských Parížskych močiarov.

Priestory kaštieľa
Hoci kaštieľ nestihol prejsť kompletnou rekonštrukciou a na opravy čaká ešte interiér, historická pamiatka už aj tak láka hostí, stala sa romantickým zátiším pre svadobné obrady, inšpiratívnym priestorom pre rôzne fotenia a stretnutia. V súčasnosti finišujeme plány záverečnej rekonštrukcie. Čoskoro pribudnú prekrásne podlahy a pár hosťovských izieb v noblesnom štýle.

Guesthouse – ubytovanie
Penzión, ktorý vo svojich stenách odzrkadľuje okolitú zeleň, pracovité vtáctvo a veveričky akrobatky, ponúka nocľah pre viac než päťdesiatku hostí. Na výber sú izby jednolôžkové a dvojlôžkové – každá vybavená vkusným zariadením, vlastnou kúpeľňou, televíziou a wifi. Obľúbenou voľbou sú naše priestranné apartmány, ktoré okrem spacej časti a vlastnej kúpeľne disponujú útulnou pracovňou s gaučom a písacím stolom.
Každá z izieb má svoj vlastný balkón, z ktorého si môžete vychutnať čarovnú atmosféru toľko spomínaného lesoparku. Mimochodom, najstarším stromom je tu takmer tristoročný platan. Schválne či ho u nás uhádnete! J

Akékoľvek ďalšie informácie vám radi poskytneme prostredníctvom emailu: info@vinoruban.sk.
Tešíme sa na vašu návštevu!