e Svadba | Château Rúbaň

Svadba

Hovorí sa, že láska nepozná kompromisy. A taká by mala byť aj svadba. Presne ako ste si vysnívali.

Hovorí sa, že svadba je jeden z najkrajších dní života. Chvíle plné romantiky, keď si nielen ženích a nevesta uvedomia, ako dôležitá je v našich životoch láska. Vy len vyslovte predstavy a želania a ostatné nechajte na nás. O všetko sa postaráme, aby ste sa mohli venovať len sebe. Je to predsa deň, na ktorý budete spomínať celý život.

Doby, kedy si väčšina zamilovaných dvojíc povedala svoje “áno” iba v kostole či na obecnom úrade, sú už nenávratne preč. Miest, kde sa môže váš svadobný obrad alebo celý svadobný deň odohrať, je už dnes nespočetné množstvo. Medzi veľmi populárne miesta pre konanie svadby patria zámky, statky, zámocké parky či záhrady, hrady a hradné zrúcaniny, prípadne zaujímavé a významné miesta v krajine. My vám ponúkame miesto s vinárskou tradíciou a históriou, zasadené mimo rušného mesta a v objatí prírody, a to v priestoroch niekdajšieho statku Aladára Zichycho v obci Rúbaň. Jednoducho svadba, ako z rozprávky. 

Svadba, či oslava na zrekonštruovanom a luxusnom mieste

Len pred nedávnom sme dokončili rozsiahle rekonštrukcie celého nášho areálu. Ubytovanie vám zabezpečíme vmodernom ale zároveň útulnom guesthouse. Na váš veľký deň vám vieme zabezbečiť kopmletné menu a servis, vrátane prvotriednych a špičkových vín. Zverte sa do našich rúk a prežite svoj svadobný deň tak, aby ste naň nikdy nezabudli. Pretože svadba by mala byž nezabudnuteľná.

V prípade záujmu o naše služby nás kontaktujte a váš nezabudnuteľný deň sa môže začať plánovať.