Blog

Vianočné výslužky a darčeky pre partnerov

Obrázok k článku: Vianočné výslužky a darčeky pre partnerov

Blížiace sa Vianoce sú ideálnym obdobím, kedy môžeme svojim zamestnancom alebo obchodným partnerom vyjadriť vďaku pekným darčekom. Vybrať vhodný dar však môže byť pre niekoho riadna fuška. Vieme o tom svoje. Neraz nám pristál na stole nevhodný darček, ktorý sme si pre jeho úmysel nesmierne vážili, no, bohužiaľ, nedokázali sme mu u nás nájsť využitie, a tak predmet evokujúci „šťastné a veselé“ zapadol prachom. Pamätáme si dokonca aj taký dar, ktorý skončil hneď po Vianociach v koši, lebo jeho životnosť nebola akosi domyslená. Nech sme sa akokoľvek snažili o recykláciu jeho zvyškov, obrandované vianočné umenie sa zmenilo na hŕbu odpadkov. Mrzí nás to o to viac, že druhá strana to vôbec nemyslela zle. Možno ani netušila, čo z dobrého úmyslu nakoniec vzíde. A o tom, že išlo o parádu za nemalé peniaze, radšej viac písať nebudeme.

Aj preto sme zástancom teórie, že domácimi, overenými gastro produktami, ktoré ulahodia čuchu i jazýčku, človek nikdy nič nepokazí. V dnešnej dobe majú lokálne a handmade darčeky naozaj svoje čaro. Preto sme pre vašich partnerov pripravili aj tento rok výnimočné darčekové kombo

 

 

 

Potešte vašich blízkych a obchodných partnerov

Vyskúšajte neobyčajné spojenia chuti:
Tieto sety obsahujú produkty ako D’Balance, Mília a Dunaj. Sú doplnené o čokoládu, makom a sušenou šunkou z mangalice

  • Víno Château Rúbaň
  • Čokoláda – Manufaktúra Chocomaze, Komárno
  • Mak – Pemak Patince, kralovstvomaku.sk
  • Sušená šunka – Mangalica farma, Hurbanovo

Navštívte náš E-SHOP

A ešte zopár tipov…

Ak ide o malý počet ľudí, je dobré myslieť na personalizáciu a hľadať darček pre každú osobu samostatne, buď podľa záľub, chutí či povahy. V našom prípade odporúčame myslieť minimálne
na to či daná osoba preferuje skôr biele alebo červené, či dokonca ružové víno. O ostatné sa už postaráme, vyberieme vám kombináciu, ktorá zaručene ulahodí a bude vás patrične prezentovať.

Pri väčšom počte obdarovaných, je to už náročnejšie a tu sa hodia univerzálnejšie varianty, takzvané esá v rukáve. Takými môžu byť práve odrody, ktoré pravidelne získavajú výborné hodnotenia alebo novo-šľachtence, ktoré patria ku klenotom slovenského vinohradníctva.

Nenechávajte si na poslednú chvíľu výber a nákupy darčekov pre ľudí, ktorým chcete ukázať, že vám na nich záleží. Práve pod tlakom zvykne potom padnúť voľba na nevhodný dar, ktorého jediným plusom je fakt, že je dostupný na sklade, lebo je ho veľa a nie je kreatívny. V takom prípade radšej celú vianočnú “ďakovačku” ožeľte a pozvite svojich zamestnancov alebo obchodných partnerov k nám, do našej tristoročnej pivnice. Sme tu pre vás aj po Vianociach, čo ocenia najmä tí, ktorí pred sviatkami na pracovné večere nemajú čas. Mimochodom, zima v Rúbani je nádherná. Predstavte si sneh, ktorý vŕzga pod nohami na prechádzke našim lesoparkom. K tomu prvotriednu degustáciu vín a päť chodové menu, oheň praskajúci v krbe a na záver sladký spánok v nadýchaných perinách nášho útulného guesthousu. Aj to je spôsob, ako sa partnerom zavďačiť a nadviazať na ďalší obchod.

S pozdravom tím Château Rúbaň